Uv Baskı

Tampon Baskı

Sergrafi Baskı

Flex Baskı

Flox Baskı

Sublimasyon Baskı

Reflektör Baskı

Gofre Baskı

ISI  TRANSFERİ TEKSTİL FOLYOSU

 

Tekstil folyosu kesici plotter yardımıyla dekupe edilip her türlü kumaşa aktarılabilen fleks (sentetik dokulu) ve flock (kadife dokulu) malzemelere denir. Tekstil folyoları aynı zamanda Heat Transfer Vinyl (HTV) yani ısı tranfer filmi olarak da bilinir.

Poliüretan bazlı Printec Puff tekstil folyosu kumaş üzerinde kendi kendine kabaran bir yapıya sahiptir. Desenlerinize farklı bir boyut ve değer katar.
 Printec Eco Flex ısı transfer (tekstil) folyosudur. 60 derecede yıkanabilir, çok dayanıklıdır. Kesimi ve uygulaması çok kolaydır.
Printec Desenli Flex farklı desenlerde satın alabileceğiniz bir ısı transfer (tekstil) folyosudur. 60 derecede yıkanabilir, çok dayanıklıdır. Kesimi ve uygulaması çok kolaydır.
 Eko Reflektif Flex tekstil folyosu özel yapısı sayesinde ışığı yansıtır. Reflektör yapısı sayesinde iş elbiseleri ve dış mekan spor kıyafetleri için güvenlik amaçlı ideal bir üründür. Kesimi çok kolay, yıkama direnci yüksektir.

Birçok endüstriyel uygulama tampon baskı ile yapılmaktadır. Tampon baskının uygulama alanları açısından diğer tekniklerle karşılaştırılması yapılırsa üstünlüğünü gösteren ayrıcalıklar aşağıdaki gibi ifade edilebilir.

• Diğer tekniklerle mümkün olmayan veya çok karmaşık olan veya çok pahalı olan teknikler yerine baskıda birçok başka imkanlar sunar.
• Kısmen ekran baskı etiketleme veya sıcak baskı gibi diğer tekniklerin yerini alır.
• Ürüne daha kaliteli bir görünüm kazandırmak ve ürünü daha iyi ve daha dikkat çekici biçimde markalama trendini karşılar.
• Otomotiv: Switchler, anahtarlar, kaldıraçlar, düğmeler.
• Elektrik parçaları, yuvalar, soketler, röleler, şeritler, (bandlar) kompakt diskler.
• Ev ürünleri, dekoratif baskılar, saatler, fırınlar, takım etiketleme.
• Oyuncaklar: minyatür trenler, bebek başları, arabalar, inşaat teçhizatları.
• Reklam: çakmaklar, tükenmez kalem vs.

TAMPON BASKI
KİŞİYE ÖZEL SUBLİMASYON BASKI